Відбулося відкриття виставки творчих поробок людей з обмеженими можливостями «Мене на творчість надихає моя Полтава!»

25 Вересня 2015
Друкувати цю новину

У полтавців є добра традиція вітати рідне місто з днем народження своїми успіхами та здобутками. Одними з найвідповідальніших носіїв цієї традиції є діти та молодь з обмеженими можливостями: за сприяння Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вони підготували чудовий дарунок рідному місту – виставку творчих поробок під назвою «Мене на творчість надихає моя Полтава!».

На відкритті виставки до усіх авторів виробів та гостей події звернулась директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Буднікова. Вона привітала усіх з Днем міста та розповіла про важливість проведення заходів, які сприяють розвитку творчості дітей та молоді з особливими потребами. З вітальними словами звернулася до присутніх голова Полтавської міської організації осіб з інвалідністю «Пролісок» Любов Сакал.

Привітав учасників та гостей виставки молодіжний аматорський театр «Анастасіс». Всіх присутніх зачарувала моновистава Тараса Худіна, члена асоціації дітей-осіб з інвалідністю з дитинства, який представив повість Миколи Гоголя «Портрет». Після цього усіх запросили переглянути виставку.

На виставці представлено більше 70 робіт, кожна з яких вражає своєю самобутністю та оригінальністю. Зачаровують картини з бісеру та вишивкою хрестиком. Здається, що квіти на цих картинах живі. Стриманістю та величністю водночас вражають вишиті бісером ікони. Жіночі бісерні прикраси та неповторний в’язаний одяг, представлений на манекенах, особливо вабить до себе жіночу стать. А кумедні ляльки з панчох змушують глядачів виставки посміхнутися! Дивовижні поробки в техніці орігамі настільки вражають своєю красою, що важко навіть уявити, що це звичайний папір, а самі роботи створені дітьми. А які дива можуть зробити золоті руки майстра з природного матеріалу! Безперечно, передати усі відчуття від побаченого – неможливо.

Тож, запрошуємо всіх полтавців та гостей міста на безкоштовну виставку творчих поробок «Мене на творчість надихає моя Полтава!». Виставка працює з 9.00 до 17.00 у літературно-меморіальному музеї Котляревського.

Полтавська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар