Відбулось засідання Координаційної ради Трастового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції

23 Березня 2018 Друкувати цю новину

Представники Національної Асамблеї людей з інвалідністю України взяли участь в роботі чергового засідання Координаційної ради Трастового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції, що відбулось в приміщенні Міністерства соціальної політики України.

В рамках виконання Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації під головуванням заступника Міністра Наталії Федорович із залученням представників офісу NSPA в Україні.

22 березня року проведено засідання Координаційної ради Трастового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції.

На зазначеному засіданні розглянуто широке коло питань стосовно постачання медичного обладнання для реабілітаційних установ України, закупівлі допоміжних пристроїв для травмованих учасників АТО та реабілітації у формі фізіотерапії поранених українських військовослужбовців (які проходять дійсну військову службу та звільнених у запас/відставку), жінок і цивільного персоналу сектору безпеки і оборони в Республіці Болгарія.

Зазначена реабілітація відбувається в рамках виконання Угоди між Міністерством соціальної політики України та Міністерством оборони Республіки Болгарія в рамках проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні.

Нагадаємо, що з червня 2016 року триває Програма активної реабілітації “Повернення до життя” для травмованих діючих і звільнених військовослужбовців і цивільного персоналу сектору безпеки та оборони України. Проект організовано Національною Асамблею людей з інвалідністю України, Національним комітетом спорту осіб з інвалідністю України, за підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації, Міністерства молоді та спорту України та Міністерства соціальної політики України. Програма триватиме до кінця 2018 року.

Заплановано ще три табори:

16 червня - 27 червня 2018 року

24 липня - 4 серпня 2018 року

14 вересня - 25 вересня 2018 року

Якщо вас зацікавила інформація і Ви маєте бажання прийняти участь в програмі - просто заповніть анкету-заявку учасника табору.

Для більш детальної інформації Ви можете безпосередньо звернутися до координаторів програми за телефонами:

+38 (050) 490-10-94; +38 (050) 409-41-14

або до офісу Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України за телефоном:

+38 (044) 279-61-82

Участь у програмі безкоштовна.

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук