Відбулось засідання Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

13 Жовтня 2015
Друкувати цю новину

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проєкт Закону “Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо створення рівних умов для реалізації прав працівників, які виховують дітей або доглядають за хворим членом сім’ї”

Під час засідання Комітету зазначалося, що законопроєктом №2235 пропонується розширити коло осіб, які виховують дитину віком до 14 років або дитину-людини з інвалідністю, для надання їм права на скорочену тривалість робочого часу за рахунок власних коштів підприємств і організацій. Зокрема, така гарантія поширюватиметься не лише на жінок, а й на батьків, опікунів чи піклувальників.

Проєктом закону також  передбачається надати цій категорії осіб право на встановлення неповного робочого дня або неповного робочого тижня у разі здійснення догляду за хворим членом сім’ї, відповідно до медичного висновку.

Як повідомили Інформаційному управлінню в секретаріаті Комітету, народні депутати, підтримуючи законопроєкт, підкреслили, що запропоновані зміни забезпечать рівність участі жінок і чоловіків у догляді та вихованні дітей або за хворим членом сім’ї.

Верховна Рада України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар