Відбулось засідання Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

11 Грудня 2015 Друкувати цю новину

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування розглянув законопроєкт про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (щодо забезпечення права на пільговий проїзд найменш захищеним верствам населення)

Комітет пропонуватиме Верховній Раді зазначений проєкт (реєстр. №2919) за наслідками розгляду в першому читанні повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Під час засідання Комітету зазначалося, що даний законопроєкт спрямований на уточнення повноважень органів місцевого самоврядування, пов’язаних із забезпеченням пільгового (безкоштовного) проїзду окремих категорій громадян. Вказувалось, що автори законопроєкту пропонують надати виконавчим органам місцевого самоврядування додаткові самоврядні повноваження щодо забезпечення пільгового проїзду ветеранів праці, пенсіонерів, осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю дитинства або осіб з інвалідністю першої і другої груп, а також інших категорій осіб, визначених органами місцевого самоврядування. При цьому органи місцевого самоврядування самостійно встановлюють розміри і порядок відповідних виплат за рахунок місцевих бюджетів. Крім того, районним, обласним радам буде надано аналогічні повноваження та додатковий обов’язок щодо забезпечення пільгового проїзду учнів, вихованців, студентів та педагогічних працівників до місця навчання і додому.

Детальніше з обговоренням законопроєкту можна ознайомитися на сайті Комітету: komsamovr.rada.gov.ua

Верховна Рада України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.