Відбулось засідання Комітету Верховної Ради України

16 Березня 2017
Друкувати цю новину

Відбулось засідання Комітету Верховної Ради України15 березня 2017 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, в якому взяли участь представники Національної Асамблеї людей з інвалідністю. Під час засідання було прийнято наступні рішення:

1. Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій соціального захисту учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них в частині забезпечення жилою площею та першочергового відведення земельних ділянок (реєстр. № 5125, проєкт н.д. С.Рудика та ін.).щодо покращення механізму забезпечення учасників АТО земельними ділянками. Прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроєкт за основу.

2. Проєкт Закону про внесення змін до Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні” щодо державної підтримки  (р.№ 5586, Урядовий законопроєкт). Прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроєкт за основу.

Заслухано інформацію Міністерства соціальної політики України про стан виконання бюджетних програм з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.

Комітетом прийнято рішення:

1) інформацію Міністерства соціальної політики України взяти до відома;

2) питання  виконання бюджетних програм з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю держати на постійному контролі, наступний розгляд цього питання заплановано на квітень п.р.

Перенесено розгляд таких законопроєктів:

1) про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (р. № 5697, друге читання) – (на прохання Міністерства соціальної політики України);

2) про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні (реєстр. № 4458, проєкт н.д. І.Сисоєнко та ін.) – (на прохання автора законодавчої ініціативи, народного депутата України І.Сисоєнко, лист № 152/5025 від 13 березня 2017 року).

Під час обговорення питання фінансування бюджетних програм представник Національної Асамблеї людей з інвалідністю Полозюк О.М. наголосив на необхідності пришвидшення процесу фінансування державної програми щодо забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами пересування та реабілітації. А також запропонував розмістити Номенклатуру ТЗР, що зараз перебуває на погодженні в мінюсті, на сайті Мінсоцполітики з метою оперативного ознайомлення користувачів з переліком виробів, які можна замовити та отримати за кошти бюджету.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар