Відбулось засідання Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю

10 Лютого 2017 Друкувати цю новину

8 лютого  2017 року представники Національної асамблеї людей з інвалідністю України взяли участь в черговому засідання Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.
На засіданні біли розглянуті такі питання.

  1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (реєстр. № 5697, Урядовий законопроект).

Прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект за основу.

  1. Проект Закону про опіку та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, цивільна дієздатність яких обмежена (реєстр. № 4606, Урядовий законопроект)

Прийнято рішення повернути зазначений законопроект на доопрацювання автору законодавчої ініціативи.

  1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні" щодо розвитку власної справи фізичною особою-підприємцем з інвалідністю, отриманою внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції (реєстр. № 5518, проект н.д. Л.Денісової та ін.)

Прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект за основу.

  1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гуманітарну допомогу" щодо спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги (реєстр. № 5475, проект н.д. О.Третьякова та всіх членів нашого Комітету).

Прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект за основу.

  1. Проект Закону про внесення змін до додатків № 3 та № 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" щодо уточнення назви субвенції (реєстр. № 5663, проект н.д. О.Третьякова та всіх  членів нашого Комітету).

Прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект за основу і в цілому.

На прохання авторів законодавчої ініціативи перенесено розгляд таких законопроектів:

1) про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні (реєстр. № 4803, проект н.д. О.Кужель) -  лист народного депутата України О.Кужель № 1/505 від 8 лютого 2017 р.

У зв’язку з цим не розглядався також альтернативний законопроект про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні" (щодо захисту інтересів дітей-осіб з інвалідністю) (реєстр. № 4803-1, проект н.д. Т.Бахтеєвої та ін.);

2) про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні (реєстр. № 4458, проект н.д. І.Сисоєнко та ін.) – лист народного депутата України І.Сисоєнко № 152/465 від 7 лютого 2017 року.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук