Відбулася робоча зустріч в рамках проєкту «Мистецька освіта без обмежень»

23 Липня 2020 Друкувати цю новину

Сьогодні на платформі Zoom відбулась робоча зустріч в рамках проєкту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти «Мистецька освіта без обмежень», на якій учасники обговорили наступні спільні дії в рамках реалізації  проєкту.

Проєкт реалізується Міністерством культури та інформаційної політики (МКІП)  у тісній взаємодії з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.

Метою проєкту є підвищення рівня доступності мистецької освіти, допомога у створенні освітнього простору, дружнього для усіх, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання мистецтву та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод.

Нагадаємо, що протягом червня 2020 року організатори приймали заявки для участі у проєкті. Проєкт викликав значний інтерес не тільки серед мистецьких шкіл, а й серед закладів загальної середньої освіти, а також окремих громадян. Переможцями стали 17 мистецьких шкіл.  З переможцями ви можете ознайомитися за цим посиланням.

НАІУ зі свого боку вітає усіх переможців! Гарантуємо – буде цікаво та корисно! Будемо спільно напрацьовувати моделі підвищення доступності мистецької освіти. Перше навчання організатори планують розпочати вже у серпні ц.р.

Слідкуйте за нашими новинами.

 

#НАІУ  #МКІП  #Мистецька_освіта_без_обмежень

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.