Ветеранів, що лікуються в Дніпропетровському обласному госпіталі, привітали з 70-ю річницею закінчення Другої світової війни

12 Травня 2015 Друкувати цю новину

7 травня директор Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігор Македонський відвідав обласний госпіталь для ветеранів війни, щоб подякувати ветеранам за їх подвиг, за Велику Перемогу. В свою чергу ветерани подякували гостям та персоналу госпіталю за турботу та за якісне лікування.

IMG_9191

«На сьогодні медичне обслуговування ветеранів Великої Вітчизняної війни у Дніпропетровській області знаходиться під постійним контролем обласної влади. Ветерани охоплені комплексними профоглядами, а жителів віддалених сільських районів обстежують виїзні бригади найкращих лікарів області» - зазначив Ігор Македонський.

Довідково

Кількість ветеранів війни, які перебувають на обліку в лікувально-профілактичних закладах Дніпропетровської області становить 88,7 тис. осіб, з них близько 14 тис. осіб з обмеженими можливостями.

За січень-березень 2015 року 1,6 тис. ветеранів війни забезпечено зубопротезуванням, слухопротезуванням, пільговими рецептами на загальну суму 367,6 тис. грн.

За 2014 рік і І кв. 2015 року в лікувальних закладах області стаціонарно проліковано понад 16 тис. ветеранів.

МОЗ України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.