Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому закон щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю

22 Червня 2017 Друкувати цю новину

Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому закон щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністюВерховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому розроблений Уповноваженим Президента України з прав людей з інвалідністю Валерієм Сушкевичем і Міністерством внутрішніх справ України Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю".

Проєктом Закону пропонується внести відповідні зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», які дозволять законодавчо захистити право осіб з інвалідністю або водіїв, які перевозять пасажирів з інвалідністю на безоплатне паркування на спеціально обладнаних місцях, з позначенням цих місць дорожніми знаками та відповідною розміткою.

Прийняття цього законопроєкту дозволить забезпечити належний захист прав осіб з інвалідністю та забезпечить  паркування транспортних засобів на спеціально відведених для цієї категорії осіб місцях, а також удосконалити та наблизити до європейських стандартів відносини у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Дякуємо всім хто долучився до опрацювання данного нормативного акту.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.