Вебінар для підприємців

21 Червня 2017 Друкувати цю новину

Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках реалізації Міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID, проведено бізнес-тренінги із започаткування власної справи та Конкурс міні-грантів з метою фінансової підтримки вже діючих та новостворених ФОП (фізична-особа підприємець).

В результаті постійної взаємодії та інформаційного супроводу учасників проєкту було виявлено найбільш необхідні та актуальні теми, які цікавлять підприємців. Як підсумок, фахівцями підготовлено вебінар за темою «Податкова звітність: путівник для підприємця».

Сподіваємося, що наведена інформація буде корисною, відповість на запитання, які частіше за все виникають під час надання звітності, а також надасть можливість уникнути прикрих помилок.

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.