Валерій Сушкевич: “Живий… Одужую… Вірю…Планую…Сподіваюсь і не зважаючи ні на що – ДІЮ, ПРАЦЮЮ!”

9 Березня 2021 Друкувати цю новину

Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич на своїй сторінці у Facebook звернувся до своїх друзів і фоловерів  та привітав усіх жінок з 8 березня!

"Живий… Одужую… Вірю…Планую…Сподіваюсь і не зважаючи ні на що - ДІЮ, ПРАЦЮЮ! Думав писати про це трішки пізніше, але пишу сьогодні, бо за цим, що я написав вище, - стоять жінки, дівчата!

За кожним позитивом в моєму житті, відновленням після уражень, досягненнями, якими я пишаюсь, моїми реалізаціями та перемогами є ЖІНКА!

Зараз важко, але вже піднімаюсь після травми, після непередбачуваного, але цупкого і жорстокого ковіду, після цинічних і підлих підстав, включаю себе в активну, ефективну роботу для людей тільки завдячуючи МОЇМ РІДНЕНЬКИМ БЛИЗЬКИМ ЖІНКАМ, неймовірній жіночій медичній спільноті, вірним, порядним та чудовим моїм колегам і соратницям!

Страшенно боюсь збитися зараз на банальність і традиційність у словесах ЦЬОГО ДНЯ ВЕСНИ, але…

з далеких часів трирічного маленького хлопчика, який без мами лікувався понад півроку у чужій санаторній палаті, проте з теплою і ніжною долонькою медсестрички на моїй дитячій голівці - до сьогодення очей над медичною маскою лікарки, яка говорить: «Ви, Валерію Михайловичу, дуже потрібні людям!» і МОЄЇ ДРУЖИНИ, яка, попри «короновану заразу», не відходила від мене – я свідомий:

ДЛЯ МЕНЕ ЖІНКА Є НЕЙМОВІРНОЮ СВЯТІСТЮ НАШОГО ЖИТТЯ!

Знову ж боюсь пафосності того, що написав, але їй-богу – щирий!
І сьогодні так хочеться багатьом-багатьом-багатьом жінкам сказати: «ВДЯЧНИЙ ВАМ ЗА ВСЕ В МОЄМУ ЖИТТІ!!!».

Будьте здорові і любимі! Дуже бажаю вам відчуття радості і щастя, частіше – хвилини задоволення і оптимізму! Хай будуть у вашому житті особи чоловічої статі і навіть.… МУЖЧИНИ, здатні принести вам РАДІСТЬ, ЗАДОВОЛЕННЯ, ЩАСТЯ, ЛЮБОВ!".

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар