Валерій Сушкевич у стрічці “Людина волі” (трейлер)

12 Лютого 2021 Друкувати цю новину

Україні є чим хвалитися. Один з безсумнівних системних здобутків - успішна команда спортсменів-паралімпійців. Починаючи з Паралімпіади 2004 року вона входить до трійки-четвірки найкращих у світі, щоразу залишаючи позаду багато країн із потужною матеріальною базою.

За цим паралімпійським дивом стоять конкретні обличчя, серед яких є й герой документального фільму, над яким ми в Screen Media Ukraine зараз працюємо, Валерій Сушкевич.

Валерій Сушкевич - один із засновників українського паралімпійського руху. Опинившись паралізованим у трирічному віці, він, усупереч всьому, зміг досягти вершин у спорті, а також колосальних результатів у суспільно-політичному житті. Унікальність його історії примножує той факт, що пан Сушкевич виріс у радянській системі, яка плекала ставлення до людей з інвалідністю, як до калік, що мають сидіти вдома.
У стрічці з робочою назвою “Людина волі” ми побачимо залаштунки щоденної роботи, пов'язаної із забезпеченням рівноправного життя людині з інвалідністю. Розповімо, як вдалося врятувати паралімпійську базу у Євпаторії, яка тепер є єдиним українським острівцем у Криму. Відтворимо шлях зародження і розвитку паралімпійського руху в Україні, який вже став невід'ємною складовою нашої сучасної історії, і спробуємо розкрити складові українського паралімпійського феномену.

Стрічка “Людина волі” стала одним з переможців 14-го конкурсу кінопроєктів Держкіно.

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.