Валерій Сушкевич: “На сьогодні жодна зранена агресором дитина не отримала статусу «особи з інвалідністю внаслідок війни”

3 Квітня 2019
Друкувати цю новину

Дивіться виступ Уповноваженого Президента України з прав осіб з інвалідністю Валерія Сушкевича на засіданні Уряду.

На своїй сторінці у Фейсбук Уповноважений прокоментував: “Вибори тривають… вони цікавлять всіх, але є болючі теми, які продовжують «боліти» і мотивувати мене до пріоритетного вирішення цих болючих проблем.

Українські діти, постраждалі під час зовнішньої агресії на Сході України, залишаються сьогодні соціально незахищеними. Верховна Рада майже рік тому прийняла підтриманий мною Закон, який передбачає встановлення відповідного статусу цивільно постраждалих осіб з інвалідністю для дітей, які отримали ушкодження від бомбардувань, вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння.

На виконання цього Закону сумне Міністерство охорони здоров’я та Мінсоцполітики повинні були підготувати відповідні рішення Уряду, щоб Закон почав діяти для цих постраждалих дітей з інвалідністю. Але не зважаючи на мої письмові звернення, обидва міністерства нічого не зробили. І на сьогодні жодна зранена агресором дитина не отримала статусу «особи з інвалідністю внаслідок війни»!

Тому був вимушений на засідання Уряду звернути на це увагу.

З подякою радію, що Прем’єр відгукнувся на моє звернення і дав відповідні доручення”.

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар