Валерій Сушкевич: Мене на Львівщині більше чують

29 Лютого 2012
Друкувати цю новину

28 лютого на засіданні сесії Львівської обласної ради виступив голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю, президент Національного паралімпійського комітету Валерій Сушкевич. Він сказав, що на Львівщині його більше чують: Якщо ви бачили сесію Верховної Ради, то можете побачити, як я благаю депутатів почути людей з інвалідністю, почути про їхні біди, почути про їхню дискримінацію. На жаль, часто мене не чують у Верховній Раді. Мені приємно зазначити, що у Львівському регіоні обласна влада має нормальні традиції почути людину з інвалідністю. Протягом кількох скликань обласної ради склалася дуже нормальна, цивілізована і європейська традиція відкривати двері для людей, які тривалий час були дискриміновані та обмежені в правах.

Валерій Сушкевич звернув увагу на одному документі і попросив, щоб він став одним із пріоритетів у роботі – це Конвенція про права осіб з інвалідністю.

Депутат Верховної Ради у своєму виступі перед обласними депутатами, зокрема, сказав:

Львівський регіон має певні традиції і стандарти європейськості – те, про що ми сьогодні говоримо багато, але не робимо в Українській державі. Говорячи про відчуття, що тут більше чують людей з інвалідністю, я хотів би побажати, щоб ви чули цих людей, щоб ми всі розуміли, що саме рівні права і можливості – це саме те, що вони би хотіли бачити і відчувати. Хочу вам побажати спробувати компенсувати ті проблемні моменти соціальної неуваги, які є в столичній владі, у Верховній Раді, в Кабінеті міністрів, в інших владних інституціях, тому що, на жаль, сьогодні те, що торкається соціальної складової, соціальної підтримки, я, як голова соціального комітету, вимушений сказати, що є величезні проблеми. Сподіваюся на те, що Львівська обласна рада зможе дати сигнал Верховній Раді з багатьох питань, які стосуються життя простих українських людей.

Львівська обласна рада

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: