В Житомирській області проживає понад шість тисяч дітей-осіб з інвалідністю

25 Лютого 2013 Друкувати цю новину

інвалідний візокПро осіб з інвалідністю, що проживають на Житомирщині намагається турбуватися держава.

Одним із надзвичайно відповідальних завдань всіх органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування є комплексне розв’язання проблем людей з обмеженими фізичними можливостями. В області проживає майже 90 тисяч людей з інвалідністю, серед яких 5694 дітей-осіб з інвалідністю, - інформує прес-служба облдержадміністрації.

У 2012 році 219 дітей-осіб з інвалідністю, згідно з індивідуальною програмою реабілітації людини з інвалідністю, отримали реабілітаційні послуги з соціально-побутової, фізичної та психолого-педагогічної реабілітації.

На виконання соціальних ініціатив Президента України 1233 осіб з інвалідністю області забезпечено інвалідними візками та 1147 осіб – технічними засобами реабілітації, що відповідає 100% потребі на 2012 рік.

Житомирським державним експериментальним протезно-ортопедичним підприємством видано 12 тисяч 998 протезно-ортопедичних виробів, з них – 7 тисяч 505 пар ортопедичного взуття. У минулому році на базі підприємства створено сервісний центр, який здійснює доставку візків та засобів технічної реабілітації за місцем проживання осіб з інвалідністю.

20 хвилин

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.