В Запоріжжі відкрили безкоштовні курси в сфері ІТ-технологій

17 Листопада 2016 Друкувати цю новину

В Запоріжжі відкрили безкоштовні курси в сфері ІТ-технологійГромадська організація «Центр розвитку кар’єри «Професіонали» відкрила курси з навчання незахищених верств населення Запоріжжя і області сучасним напрямкам діяльності та освоєння таких знань, як, наприклад, web-програмування, весткасайтів, копірайтинг, SMM, розробка власного робочого сайту на платформі WordPress та інше.

Для навчання відібрано 36 осіб з представників уразливих груп населення Запорізької області, як наприклад, представники ВПО, ветерани АТО, мами дітей з особливими потребами та інші, що потребують самовизначення і освоєння нових просторів сучасних професій. 22 людини будуть навчатися безпосередньо в Запоріжжі, і ще одна група з 14 осіб в області.

«Ми хочемо навчити актуальної професії людей, які її потребують, хто хоче надалі працевлаштуватися в сфері ІТ-технологій. Досвідчені фахівці будуть відкрито і доступно навчати людей і передавати знання в цій сфері», – розповіли організатори про проєкт.

Випускники навчального курсу отримають не тільки знання, а й важливий практичний досвід з конкретним результатом – портфоліо для необхідного влаштування на роботу в цій сфері. Це дасть їм можливість бути затребуваними на ринку праці.

Власне, про перші враження від першого дня навчання, і нагальну потребу в таких курсах розповідають самі учасники:

«Для мене ці курси дуже важливі і потрібні, оскільки вони передбачають можливість для участі в суспільному житті Запоріжжя за допомогою створення інтернет-сайту – порталу для громадської організації: і те, й інше мені просто необхідно на даному етапі життя. IT- технології – це та сфера, яка розвивається дуже швидко, тому можливість реалізувати пізніше ці знання є, тим більше, що є можливість попрацювати на відомому світовому майданчику WordPress. Я переконана, що проблем із зайнятістю після проходження курсів не виникне», – переконана нова мешканка Запоріжжя Олена Педаш, яка вже вчиться на курсах.

Проєкт передбачає навчання протягом 2,5 місяців.

«Мені дуже імпонує наочність курсів. Це, безсумнівно, важливо в порівнянні з навчанням в онлайн-режимі. Тут завжди можна щось запитати у викладача, уточнити; саме тут викладач допомагає учням застосувати матеріал в практичному сенсі. Плюс сюди підв’язують технічні та практичні смисли навчання – ось таке моє враження від підсумків вчорашнього дня. Що стосується подальшої роботи, то тут є два варіанти: просувати власні ідеї на власному ресурсі або влаштуватися в компанію, як просунутий спеціаліст. Для цього потрібно буде ще підучитися і після курсів – немає межі досконалості, як то кажуть», – зазначив учасник АТО Олег Романюк, що пішов вчитися на курси.

Відзначимо, тільки в Запоріжжі сьогодні працюють більше 90 ІТ-компаній, які потребують хороших фахівців.

«Навчання почалося цілком успішно. Спочатку було багато питань і навіть відчувалося деяке напруження учнів, але вже в середині заняття всі розслабилися, поступово почали вникати і зрозуміли, що справа серйозна – треба попрацювати. Наші курси – це вступний етап – вліт в професію. Для того щоб серйозно працювати в цьому напрямку, звичайно, потрібно додатково займатися. Як будь-яка навичка, ця навичка має бути добре відпрацьована на практиці. Ці 2,5 місяці навчання потрібні для того, щоб вийти на мінімальний рівень розробника за умови ще додаткових практичних занять. В цілому – це відмінний старт для всіх бажаючих», – говорить керівник проєкту Кирило Дядя.

У Запоріжжі курси стартували 22 жовтня, і 23 жовтня – в Бердянську.

Головні переваги запропонованого курсу «Wordpress Expert» – це комплексна програма по верстці сайту та програмування, короткий термін якісного навчання, відеозапис занять і консультації, навички SEО-оптимізації і SMM-просування, можливість вчитися в зручний час, створення власного готового продукту.

Проєкт реалізується в рамках діяльності громадської організації «Центр розвитку кар’єри «Професіонали» за підтримки Української ініціативи зміцнення громадянської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

post_reliz_pochatok-2-chastini-proektu.pdf   433.4 КБ

Ресурсний центр ГУРТ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.