В Вінниці 31 жовтня – 4 листопада відбудеться Всеукраїнський навчальний семінар – тренінг «Табір активної реабілітації для опікунів та людей з інвалідністю»

В Вінниці 31 жовтня – 4 листопада відбудеться Всеукраїнський навчальний семінар – тренінг  «Табір активної реабілітації для опікунів та людей з інвалідністю»
17 Жовтня 2016
Друкувати цю новину

ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) та Вінницька обласна громадська організація «Асоціація захисту та допомоги людини з інвалідністюм «Відкриті серця» запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнському навчальному семінарі – тренінгу  «Табір активної реабілітації для опікунів та людей з інвалідністю».

Захід відбудеться 31 жовтня – 4 листопада 2016 року в м. Вінниця в рамках реалізації Всеукраїнської програми НАІУ «Сприяння розвитку громадського руху жінок-осіб з інвалідністю та батьків, які виховують дітей-осіб з інвалідністю».

Під час семінару учасники пройдуть навчання та здійснять практичну підготовку щодо незалежного проживання у громаді, подоланню труднощів, які пов’язанні з ізоляцією їх родин.

До участі запрошуються родини (мати або батько, чи інша людина, яка найбільше спілкується та опікується особою з інвалідністю, а також особа з інвалідністю з інтелектуальними порушеннями  віком від 10 до 35 років).

В разі зацікавленості взяти участь у навчанні, просимо заповнити та направити анкету-заявку не пізніше 15:00 год, 21 жовтня  2016 року на електронну адресу: fotina_1711@ i.uа та office@naiu.org.ua

За додатковою інформацією звертайтесь:

в м. Вінниця:

  • Головко Наталя Олександрівна (щодо організації заходу) – (097) 230-20-01;
  • Іващенко Світлана Іванівна (щодо зустрічі та поселення учасників) – (098) 225-62-53;
  • представник НАІУ у Вінницькій області – Демко Світлана Василівна (096) 413-22-27, тел. (0432) 509 -139, тел/факс (0432) 509 -145;

в м. Київ:

Секретаріат НАІУ: Фадєєв Олександр Григорович, Гриб Олена Вікторівна

(044) 279-61-82.

Кількість учасників даного заходу обмежена, тому організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі надісланих анкет.

Про підтвердження участі Вас буде повідомлено.

Організатори забезпечують зустріч учасників, поселення в готелі, харчування, компенсують вартість проїзних квитків, за умови ОБОВ’ЯЗКОВОЇ наявності оригіналів та копій проїзних документів та документів, що посвідчують особу (для обох учасників), відповідно до норм визначених законодавством, а саме:

  • оригіналів проїзних документів,
  • копії паспорту (1, 2, 10, 11 стор.),
  • копії ідентифікаційного коду,
  • копії пенсійного посвідчення або довідки МСЕК (для людей, що мають інвалідність).

Прес-служба НАІУ

  Категорія: