В Ужгороді триває будівництво спортивно-реабілітаційного центру осіб з інвалідністю

3 Липня 2015 Друкувати цю новину

doshkaЗакарпатський обласний осередок української федерації спорту осіб з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату продовжує активно займатись процесом створення спортивно-реабілітаційного центру осіб з інвалідністю в м. Ужгороді за адресою вул. Ф. Тіхого, 13 «Б».

Територію майбутнього центру вже огородили і готують до проведення реконструкції.

Допомагають у цьому як представники влади, так і бізнесмени. Так, нещодавно Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства безкоштовно передало на створення спортивно-реабілітаційного центру аж 7 м3 дощок, які вкрай потрібні при проведенні будівельних робіт. В свою чергу з доставкою дощок з с. Підполоззя Воловецького району безкоштовно допомогла Закарпатська дирекція Укрпошти.

Голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту осіб з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець висловлює велику подяку за допомогу у створенні спортивно-реабілітаційного центру осіб з інвалідністю в м. Ужгороді хотів би висловити голові Закарпатської обласної ради Чубірко Володимиру Володимировичу, голові Закарпатської ОДА Губалю Василю Івановичу, директору Закарпатської дирекції Укрпошти Сичевському Василю Васильовичу і начальнику Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Липчею Михайлу Степановичу.

Дуже радує те, що в такий нелегкий для України час знаходяться люди готові допомогти у створенні такого необхідного для осіб з інвалідністю спортивно-реабілітаційного центру. Тільки в Ужгороді станом на 01.06.2015 року нараховується 6238 осіб з інвалідністю, з яких 302 з ураженням опорно-рухового апарату і 26 інваліди АТО. А у всій Закарпатській області станом на 01.01.2015 року на обліку перебувало 63530 осіб з інвалідністю різних нозологій, з них: 1942 осіб з інвалідністю війни, з яких 451 інвалід Великої Вітчизняної війни; та 1236 осіб з різними формами ураження опорно-рухового апарату.

А для цих десятків тисяч людей створення спеціалізованого спортивно-реабілітаційного центру осіб з інвалідністю є дуже актуальним питанням.

Шановні читачі, у Вас є можливість підтримати людей з обмеженими можливостями, та сприяти їх реабілітації, надавши посильну допомогу Закрпатському обласному осередку української федерації спорту осіб з інвалідністю:

ПАТ КБ “Приватбанк”
п\р 26004053909822
Код ЄДРПОУ 37231258
МФО 312378

За детальнішою інформацією можете звертатись за телефонами: +380997915415 або +380634688609.

Заголовок

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук