В ужгородських дитсадках продовжує роботу проєкт для дітей з обмеженими можливостями

31 Січня 2013
Друкувати цю новину

В ужгородських дитсадках продовжує роботу проєкт для дітей з обмеженими можливостямиВ Ужгороді вже другий рік поспіль діє проєкт «Дзвінок дзвенить для всіх», спрямований на впровадження інклюзивної освіти.

У проєкті беруть участь шість ужгородських дитячих садків, реабілітаційний центр «Дорога життя» та угорська громадська організація, які сприяють тому, щоб діти з обмеженими фізичними можливостями навчалися разом зі здоровими.

Перша частина проєкту нещодавно завершилася, а 24 січня в Ужгороді учасники проєкту «Дзвінок дзвенить для всіх» підписали угоду про його продовження ще на рік.

«Готуємо підґрунтя для впровадження інклюзивної освіти. Дітки з обмеженими фізичними можливостями можуть навчатися і розвиватися разом зі своїми здоровими ровесниками у одному закладі. Ми повинні привчати суспільство до того, що є люди з трохи меншими можливостями, але з повноцінними правами, які не можна обмежувати. Діти також мають звикнути до цього і ставитися до своїх товаришів з певними особливостями так само, як ставляться й до інших», – каже начальник управління освіти Ужгородської міської ради Оксана Бабунич.

zaholovok.com.ua

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар