В Ужгороді хочуть збудувати сучасний центр для осіб з інвалідністю

2 Липня 2014 Друкувати цю новину

В Ужгороді хочуть збудувати сучасний центр для осіб з інвалідністюДля цього вже знайшли навіть відповідне приміщення – на місці колишньої котельні на вулиці Тихого, 13.

В обласному центрі планують створити сучасний спортивно-реабілітаційний центр для осіб з інвалідністю. Про це повідомив заступник міського голови Ярослав Шафарь 1 липня в Ужгородському прес-клубі.

Для цього вже знайшли відповідне приміщення – на місці колишньої котельні на вулиці Тихого, 13. Щоправда, цей об'єкт слід вивести з-під переліку на приватизацію. Міська влада збирається це зробити на найближчий сесії. В майбутньому вони здадуть цю будівлю в оренду за 1 гривню.

За його словами, наразі тривають пошуки інвестора для такого об'єкту. Кошторис проекту – близько 5 мільйонів гривень. Вже йдуть перемовини з інвесторами з Японії, Канади та Швейцарії. Щоправда, вони нададуть кошти за умов, коли вже є 20% коштів на рахунку підприємства, яке цим займається.

Як повідомив Голова Закарпатської обласного осередку української федерації спорту осіб з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець, такий центр дуже необхідний. Спортсмени з обмеженими можливостями не мають де займатися в області. В запланованому центрі зможуть займатися тенісом, баскетболом, міні-футболом, фехтуванням та іншими видами спорту.

Karpatnews.in.ua

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук