В Умані пройшов 10-й семінар Консула “Аутизм-Європа” І.Сергієнко

21 Січня 2015 Друкувати цю новину

16 січня в Умані відбувся 10-й семінар «Проблеми та досягнення в сфері аутизму в світі і Україні» в рамках регіонального туру Консула провідної європейської асоціації «Аутизм Європа» Інни Сергієнко.

4

На семінарі були присутні батьки, співробітники Центру соціальної реабілітації  та ПМПК, декан факультету соціальної та психологічної освіти Уманьського державного педагогічного університету та фахівці.

«На сьогодні в Умані 9 зареєстрованих діток з аутизмом серед 309 дітей-осіб з інвалідністю. П’ятеро з них відвідують Центр соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю «Пролісок», - повідомила Галина Кучер, депутат обласної ради, начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради. - Для цього ми ретельно підбираємо фахівців, але в них майже немає навиків в роботі з дітьми з аутизмом. Саме тому ми запросили до нас Консула "Аутизм-Європа" Інну Сергієнко. Нам дуже потрібен цей досвід, щоб ми були підготовані до спілкування з особливими дітьми».

3

Інна Сергієнко звернула особливу увагу на проблему адаптації дітей з аутизмом до реалій навколишнього світу - як інтегрувати таку дитину, вибрати для неї правильну активність, підібрати корисні заняття, підходи, перетворити ігри, творчість та спілкування на терапію. Говорили також про актуальні питання сфери – від ранньої діагностики розладу до залучення особливих дітей до навчального процесу.

"Переваги міжнародних організацій в тому, що вони надають безцінну можливість обмінюватися досвідом, а функції Консула передати і поширити цю інформацію в своїй країні. Тому я намагаюся якомога доступніше донести до спеціалістів та батьків дітей з аутизмом дієві практики щодо адаптації дітей з аутизмом до навколишнього середовища, - говорить Консул «Аутизм Європа» Інна Сергієнко".

У 2014 році Інна Сергієнко стала лауреатомINAP 2014  (NaturallyAutisticPeopleAwards) в номінації CommunityMentor (Наставник спільноти) за внесок у розвиток сфери в Україні.

Фонд "Дитина з майбутнім"

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.