В УКУ презентують нову для України модель роботи Психолого-медико-педагогічної консультації

23 Лютого 2016 Друкувати цю новину

В УКУ презентують нову для України модель роботи Психолого-медико-педагогічної консультації24 лютого 2016 року в Українському Католицькому Університеті (вул. Хуторівка, 35а, кім. 101) відбудеться круглий стіл «Нова модель роботи Психолого-медико-педагогічної консультації: ефективно, професійно та в інтересах дитини». Початок заходу о 15.00 год.

Організатори: ГО «Батьки Джерела» та Український Католицький Університет.

Мета заходу: презентація нової для України моделі роботи Психолого-медико-педагогічної консультації, яка дозволить дітям з вадами розвитку отримувати кваліфіковану допомогу вчасно, фахово та індивідуально. Нові підходи в роботі ПМПК – це запорука розвитку інклюзивного навчання в Україні та один з механізмів успішної деінституалізації.

Учасники круглого столу:

  • Лілія Гриневич, голова комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України;
  • Лариса Самсонова, експерт із питань соціальної політики Інституту суспільних досліджень (м. Київ);
  • Юрій Мироненко, голова правління ГО «Інститут суспільно-політичних досліджень» (м. Київ);
  • Тереза Фаласеніді, фахівець з соціальної роботи;
  • Ярослав Грибальський, голова Львівського обласного відділення українського фонду реабілітації людей з обмеженими можливостями;
  • Марія Швед, професор кафедри загальної та соціальної педагогіки УКУ;
  • Анна Гайдучок, директор Львівського міського центру реабілітації «Джерело», а також представники міського і обласного управлінь освіти і ПМПК, педагоги, директори шкіл та завідуючі дитячими дошкільними закладами, соціальні працівники, громадські діячі, батьки дітей з особливим потребами та інші зацікавлені особи.

Контактна особа – Юлія Аронова, в. о. голови ГО «Батьки Джерела», тел. 098-00-34-181, тел. 050-228-24-66, email:batkidzherela@gmail.com.

Львівська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.