В українських пауерліфтерів комплект нагород у перші три дні чемпіонату Європи

27 Листопада 2015
Друкувати цю новину

Досить успішно розпочали змагання українські пауерліфтери на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, що 24 листопада стартував в угорському місті Егер. За три дня змагань українським паралімпійцям вдалось взяти комплект нагород: 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

Розпочала наш медальний відлік Раїса Топоркова (вагова категорія до 45 кг), взявши бронзову нагороду у перший день змагань. Вона вижала 90 кг! І тільки через те, що її суперниця була легша за неї, при однаковому результаті (90 кг) у Раї - 3 місце...

На другий день чемпіонату Європи усіх порадувала перемога Ліди Соловйової - вона стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 50 кг. Цікаві були її підходи: 103 - 107 - 110.

Шевчук Мар'яна у третій день змагань виборола срібну нагороду у ваговій категорії до 55 кг.

 

 

У цьому міжнародному турнірі беруть участь 220 спортсменів з 44 країн, у тому числі 13 сильних духом спортсменів з України. Крім того, цей чемпіонат Європи має статус відкритого, тому до змагань допущені також спортсмени з неєвропейських країн. Саме тому є паралельний залік тільки серед спортсменів з Європи та залік серед усіх учасників змагань. Також, окремо враховується категорія юніорів.

Змагання чемпіонату Європи з пауерліфтингу продовжаться до 28 листопада. Вболівайте за наших паралімпійців та дізнавайтесь подробиці змагань на сайті Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України.

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар