В Україні підготували збірник про вакцинацію від COVID-19

16 Квітня 2021
Друкувати цю новину

Представники ГО «Батьки за вакцинацію» підготували збірник відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію проти COVID-19 для широкого загалу.

Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19» містить 10 розділів, у яких доступною мовою йдеться про те, як працюють різні типи вакцин, як вимірюють їхню ефективність і перевіряють їхню безпечність.

Також з посібника можна дізнатись, як робити щеплення людям з серйозними захворюваннями (наприклад з онкохворобами), кому не можна робити щеплення, які є реакції на вакцини, як поводити себе після щеплення тощо.

Паперові екземпляри мають з’явитися невдовзі, їх отримають лікарі й медичні сестри в усіх регіонах України. Наразі у вільному доступі є електронна версія збірника.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗБІРНИК

Проєкт реалізований ГО «Батьки за вакцинацію» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програм «Соціальний капітал» і «Громадське здоров’я», україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», за участі кластеру «Перспективи розвитку східних регіонів України» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH та інформаційної підтримки ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар