В Україні можуть по-новому штрафувати за паркування

В Україні можуть по-новому штрафувати за паркування
21 Січня 2021
Друкувати цю новину

Українських водіїв можуть по-новому штрафувати за паркування. До Верховної Ради вже внесли відповідний законопроєкт.

Так, група депутатів внесла на розгляд Верховної Ради законопроєкт №4594 “Про внесення змін до статті 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення”.

Відповідний законопроєкт передбачає зміни у процедурі покарання за паркування на місцях для осіб з інвалідністю. Аби не відволікати поліцію, для розв’язання цієї проблеми пропонується задіяти інспекторів із паркування.

Відповідно до документа пропонується розширити повноваження інспекторів із паркування. Наразі у списку їхніх повноважень – розгляд справ про порушення правил дорожнього руху, відповідно до яких передбачено відповідальність у частинах 1, 3 і 6 ст.122 КУпАП – за порушення правил зупинки та стоянки, а також частин 1, 2 і 8 ст.152 -1 КУпАП – за порушення порядку та правил платного паркування.

Народні обранці пропонують розширити список повноважень інспекторів із паркування частиною 5 ст.122 КУпАП – зупинка або стоянка на місцях, призначених для автомобілів, яким керують люди з інвалідністю або в яких таких людей перевозять, яка поки належить до компетенції поліції.

У такому разі, на думку ініціаторів законопроєкту, інспектори з паркування зможуть більш оперативно реагувати на цей вид правопорушень, а поліція матиме можливість займатися виконанням більш серйозних завдань.

Джерело: https://tsn.ua/auto/news/ukrayina/v-ukrayini-mozhut-po-novomu-shtrafuvati-za-parkuvannya-scho-vidomo-1709659.html

  Категорія: