В прикарпатських осіб з інвалідністю вкрали квартири?

27 Червня 2014
Друкувати цю новину

В прикарпатських осіб з інвалідністю вкрали квартири?

Як писала “Фіртка”, сьогодні в приміщенні адмінбудівлі відбулося засідання громадської ради при Івано-Франківській облдержадміністрації, де розглядалися питання соціального захисту ветеранів та осіб з інвалідністю області.

Одним із питань, які розглядалися, було забезпечення житлом учасників бойових дій. За словами голови громадської ради при обласній державній адміністрації з питань соціального захисту ветеранів та осіб з інвалідністю, Юрія Купчія, минулого року для учасників бойових дій було передбачено 8 квартир.

Хоча згаданій незахищеній верстві населення вдалося отримати з названих лише дві квартири. В міському бюджеті, наголошує голова, не передбачено жодної квартири. Тому наголошує, що треба ставити питання про виділення квартир ветеранам та учасникам бойових дій, інформує кореспондент “Бліц-Інфо”.

Проте, представник «Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України», Микола Макар, наголошує, що на адресу міського голови Івано-Франківська надіслав запит, де просить дати відповідь – скільки квартир купили для осіб з інвалідністю, хто їх отримує та яку суму коштів на це виділили. Адже знає, що кошти виділяються, а от що далі – з’ясовуватиме.

Фіртка 

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар