«В перспективі – розвиток мережі Центрів денного дозвілля для молоді з інвалідністю та Центрів дозвілля для осіб літнього віку», – І. Кобрин

21 Липня 2017 Друкувати цю новину

Цього року управління соціального захисту ЛМР спільно з навчально-реабілітаційним центром «Джерело» відкрили Центр денного перебування для осіб з інвалідністю, старших 30 років. 2020 року у Львові планують створити такі Центри у кожному районі міста, а також підтримувати і розвивати осередки для осіб літнього віку. Про це повідомив в.о. начальника управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин, презентуючи стратегію 2017-2020 «Якісна система надання соціальних послуг».

В перспективі – розвиток мережі Центрів денного дозвілля для молоді з інвалідністю та Центрів дозвілля для осіб літнього віку

«У Львові функціонує 8 центрів денного дозвілля для осіб похилого віку при храмах міста. Цього року у співпраці з центром «Джерело» відкрито центр денного перебування для осіб з інвалідністю, старших 30 років. До 2020 року плануємо відкрити такі Центри в кожному районі нашого міста, щоб забезпечити доступне та цікаве дозвілля для такої молоді», - розповів в.о. начальника управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Також у 2018 році відкриють Центр соціальної підтримки дітей-сиріт та внутрішньо переміщених осіб на вул. Угорській, 2. За словами Ігоря Кобрина, минулого року було розроблено проектно-кошторисну документацію та розпочато роботи. «Зараз триває активна фаза реконструкції будівлі, і в 2018 році планується завершення робіт і відкриття установи», - зазначив він.

Зазначимо, що управління соціального захисту ЛМР надає понад 170 видів соціальних послуг, якими користуються близько 250 тис. містян.  На 2017 рік для управління передбачено фінансування:  з державного бюджету – 1 млрд. 743 млн., з міського бюджету – майже 250 млн., з бюджету розвитку –  22 млн. грн.

Додамо, що місія управління соціального захисту Львівської міської ради – створюючи та вдосконалюючи систему соціальних послуг, спільно з професійними середовищами, громадськими організаціями та державними інституціями, забезпечити самодостатнє функціонування потребуючих осіб з метою підвищення якості їх життя.

Львівська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук