В Отинії провели різдвяний бал для людей з інвалідністю

22 Січня 2018 Друкувати цю новину

В Отинії провели різдвяний бал для людей з інвалідністю

Заради посмішки кожного. Волонтери в Отинії знову допомагають людям з інвалідністю. Цього разу для вихованців ГО "Товариство молодих осіб з інвалідністю та їх батьків "Надія Отинії" провели різдвяний бал.

Головною метою такого заходу, кажуть організатори, є інтеграція людей з інвалідністю в суспільство.

Петро Богаченко, якому безпосередньо надавали допомогу у "Товаристві молодих осіб з інвалідністю та їх батьків "Надія Отинії", хворіє на церебральний параліч. Проте це не завадило йому реалізуватись у житті. Він має багато захоплень, любить співати, грає на гітарі і пише вірші.

"Усі люди, якими б вони не були, мають багатогранні таланти. Щоправда, їх рідко хто встигає відкривати у собі. Іскринка таланту є в кожному, але його головне вчасно у собі виявити", – говорить хлопець.

Ще одна вихованиця "Надії Отинії" Іванка каже, що багато людей з інвалідністю є самотніми і потребують живого спілкування.

"Вони живуть у чотирьох стінах. А на таких заходах як різдвяний бал можуть себе реалізовувати, надихати", – вважає дівчина.

ГО "Товариство молодих осіб з інвалідністю та їх батьків "Надія Отинії" сприяє інтеграції у суспільство не лише дітей, але й дорослих з інвалідністю.

Постійно з цією громадською організацією співпрацює мама, волонтер та юрист Марія Карпюк. Крім того, вона є і помічником народного депутата України Юрія Дерев'янка.

"Цього разу ми організували для людей з обмеженими можливостями різдвяний бал. Ми хочемо, щоб у їхньому житті була іскорка кольорових барв, щоб вони повірили в себе. Передав канцтовари для дітей і Юрій Дерев’янко. Для того, щоб вони розвивали свої творчі здібності, малювали картини, виробляли і втілювали своє духовне у реальність", – каже Марія Карп’юк.

Голова ГО "Товариство молодих осіб з інвалідністю та їх батьків "Надія Отинії" Антоніна Шушкевич відзначає, що народний депутат Юрій Дерев’янко допомагає їм постійно:

"Всі питання юридичні ми вирішуємо з його юристом. Підтримка нам дуже потрібна. І матеріально допоміг. 5 конвекторів закупив, які уже уклали сьогодні, робиться план газифікації. І не тільки коштами, він нас розуміє. У ньому є людяність і доброта. І ми йому вдячні за постійну підтримку".

Курс + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук