В Олександрівці відбувся профконсультаційний семінар для осіб з інвалідністю

by Наталія | 27 Грудня 2018 12:44

В Олександрівці відбувся профконсультаційний семінар для осіб з інвалідністю

Одним з головних пріоритетів державної політики щодо людей з інвалідністю є забезпечення трудової зайнятості. Робота позитивно впливає на життя людини з інвалідністю, дає їй відчуття потреби зі сторони сім'ї та суспільства.

Олександрівська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості, відповідно до Законів «Про зайнятість населення»  та «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню громадян з інвалідністю з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні, новостворені або пристосовані для них робочі місця, заявлені підприємствами та організаціями.

Тож днями, в Олександрівській районній філії Кіровоградського ОЦЗ було проведено профконсультаційний захід-семінар для осіб з інвалідністю.

Основною метою зустрічі було посилення співпраці фахівців служби зайнятості з людьми, які потребують не лише психологічної підтримки, а й конкретної допомоги як з боку державних установ так і соціальних партнерів стосовно працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю, що в свою чергу забезпечує їм можливість повноцінно працювати, отримувати гідну заробітну плату, брати активну участь у суспільному житті.

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Source URL: https://naiu.org.ua/v-oleksandrivtsi-vidbuvsya-profkonsultatsijnyj-seminar-dlya-osib-z-invalidnistyu/