В Олександрівці відбувся профконсультаційний семінар для осіб з інвалідністю

27 Грудня 2018 Друкувати цю новину

В Олександрівці відбувся профконсультаційний семінар для осіб з інвалідністю

Одним з головних пріоритетів державної політики щодо людей з інвалідністю є забезпечення трудової зайнятості. Робота позитивно впливає на життя людини з інвалідністю, дає їй відчуття потреби зі сторони сім'ї та суспільства.

Олександрівська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості, відповідно до Законів «Про зайнятість населення»  та «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню громадян з інвалідністю з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні, новостворені або пристосовані для них робочі місця, заявлені підприємствами та організаціями.

Тож днями, в Олександрівській районній філії Кіровоградського ОЦЗ було проведено профконсультаційний захід-семінар для осіб з інвалідністю.

Основною метою зустрічі було посилення співпраці фахівців служби зайнятості з людьми, які потребують не лише психологічної підтримки, а й конкретної допомоги як з боку державних установ так і соціальних партнерів стосовно працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю, що в свою чергу забезпечує їм можливість повноцінно працювати, отримувати гідну заробітну плату, брати активну участь у суспільному житті.

Кіровоградський обласний центр зайнятості

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук