В Одесі пройдуть загальноміські заходи до Міжнародного дня глухих

20 Вересня 2019 Друкувати цю новину

23 вересня 2019 року в усьому світі вдруге відзначатимуть День жестових мов, а в останню неділю вересня - Міжнародний день глухих.

З метою привернення уваги одеситів до питань осіб з порушеннями слуху, згідно з розпорядженням Одеського міського голови, з 27 по 30 вересня 2019 року в Одесі пройдуть заходи, приурочені міжнародному дню глухих і міжнародному дню жестових мов.

Так, у закладах освіти міста, шкільних і міських бібліотеках, соціальних центрах проведуть виховні години, бесіди про цінність слуху та важливість його збереження, толерантне ставлення до людей з порушенням слуху, психологічні тренінги, благодійні акції «Милосердя» і «Почуйте серцем», будуть оформлені тематичні виставки, приурочені Міжнародному дню глухих.

28 вересня о 15:00 у Міському центрі культури і відпочинку товариства глухих відбудеться урочистий захід, присвячений святкуванню Міжнародного дня глухих. Цього ж дня члени Одеської міської територіальної організації нечуючих Українського товариства глухих зможуть відвідати з екскурсією музей комунального підприємства «Одесміськелектротранс».

Екскурсію до музею «Меморіал героїчної оборони Одеси «411-а батарея» буде організовано для учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів № 91 І-ІІІ ст. для глухих дітей і №97 І-ІІ ст. для дітей зі зниженим слухом.

Концертну програму «Я все зможу» представлять вихованці Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок № 113 компенсуючого типу. Також дошкільнята відвідають дитячі атракціони в парку Шевченка.

Офіційний сайт міста Одеса

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.