В Одесі діють соціальні програми підтримки дітей з особливими потребами

19 Червня 2015 Друкувати цю новину

4765В Одесі успішно реалізують програми підтримки соціально незахищених категорій населення, серед яких велика увага приділена дітям з особливими потребами

Ключову роль у системі соціального захисту дітей з особливими потребами відіграє Міська цільова програма надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2015 рік. Згідно з цією програмою за рахунок коштів міського бюджету передбачена виплата разової допомоги дітям-людини з інвалідністюм у розмірі 1000 грн.

Крім того, дітям-людини з інвалідністюм із малозабезпечених сімей надається одноразова допомога в розмірі 3000 грн.

У рамках Міської цільової програми «Здоров'я» на 2015-2017 роки для поліпшення якості життя дітей-осіб з інвалідністю, хворих на фенілкетонурію, у 2015 році заплановано придбання сумішей для лікувального харчування цієї групи пацієнтів на суму 1897,0 тис. грн., також передбачено виділення 6207,4 тис. грн. на придбання факторів коагуляції крові VIII і IX для дітей, які страждають на гемофілію.

За словами заступника Одеського міського голови Зінаїди Цвірінько, незважаючи на скорочення надання державних соціальних гарантій, Одеська міська рада не стоїть осторонь від проблем незахищених верств населення. Велика увага приділяється дітям з особливими потребами. Прикладом такої турботи служить Міська цільова програма надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2015 рік, аналогів якої немає в Україні, а також Міська цільова програма «Здоров'я» на 2015-2017 роки, яка має чітко виражену соціальну спрямованість і покликана підвищити якість надання медичної допомоги одеситам.

Офіційний сайт міста Одеса

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.