В обласному центрі триває другий етап благодійного проєкту “Краса без обмежень-2020”

19 Серпня 2019 Друкувати цю новину

В обласному центрі триває другий етап благодійного проєкту "Краса без обмежень-2020"

У Херсоні розпочався другий етап благодійного проєкту "Краса без обмежень-2020". Це розміщення соціальної реклами на білбордах. Головна мета проєкту, за словами одного з організаторів Віктора Булки, - це змінити ставлення суспільства до дітей із інвалідністю:

"На данному борді зображена дівчина, яка пересувається в інвалідному візку. Є і дитина, яка має порушення аутичного спектру, і дитина, яка має важку форму ДЦП. Саме тема ставлення до таких дітей, які мають інвалідність, хвилюють мене давно. Я сам людина з інвалідністю і був дитиною, і знаю по собі - як це, коли до тебе ставляться інакше. Ми формуємо і хочемо продовжувати наш проєкт, щоб була не тільки фотосесія, а була соціальна реклама та інформаційна кампанія. Таким чином міняти усвідомлення херсонської громади в тому, що діти з інвалідністю - вони такі ж самі, як й інші діти. Ми маємо право створити умови, щоб вони розвивались на рівні з іншими".

Марина Колокот працює з дітьми з інвалідністю 25 років. "Кожного дня я вчуся в них толерантності, любові та ніжності", - говорить жінка:

"Ці білборди – це не тільки нагадування, це заклик до суспільства, що краса - вона всередині кожної людини. Вона у серці, у тих думках, які людина втілює в життя. Найголовніше, щоб були дії, щоб місто було зручним для таких людей, щоб люди, які можуть чимось допомогти, – не зробили і забули, а все було на постійній основі. Щоб робились гарні справи, які допомогли б людям з інвалідністю відчувати себе комфортно. Немає різниці, яким ти народився, має значення, який ти всередині і що в тебе ось тут".

Анна Тонг, Володимир Чепинога

UA: Херсон

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.