В Маріуполі триває черговий семінар із соціального підприємництва для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю в рамках проєкту ТЕАМ

26 Вересня 2017 Друкувати цю новину

З 25 по 27 вересня 2017 року в Маріуполі Національна Асамблея людей з інвалідністю України проводить черговий  бізнес-тренінг «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти» в рамках реалізації в Україні Міжнародного проєкту TEAM «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Виконавці проєкту: UCP Wheels for Humanity (США), Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) та Українська асоціація фізичних терапевтів. За фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Метою  проєкту є залучення внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю до зайнятості та їх працевлаштування.

Учасники тренінгу отримають практичні навики з розробки індивідуального плану саморозвитку, державної реєстрації особи підприємця та оподаткування і звітності, з маркетингу і менеджменту, з організації власної справи та складання бізнес-плану, але, головне, це  унікальний шанс відкрити власну справу, або розвинути свій бізнес, що є гарною можливістю для покращення життя.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.