В м. Києві 8-9 серпня 2016 року відбулась нарада учасників АТО, що отримали інвалідність в результаті поранення під час військових дій на Сході України

10 Серпня 2016 Друкувати цю новину

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України провела 8 – 9 серпня в м. Києві Всеукраїнську нараду учасників АТО,  що отримали інвалідність в результаті поранення  в зоні військових дій на Сході України.

нарада учасників АТОВ нараді взяли участь:  Валерій Сушкевич -  Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю,  Артур Дерев’янко – Голова  Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, представники Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби зайнятості, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інші.

До наради долучилися відомі в Україні військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані), добровольці та волонтери.

Під час заходу обговорювалися найважливіші питання: сучасний стан та перспективи забезпечення соціальних гарантій  сфері соціального захисту учасників АТО, зокрема щодо забезпечення їх адаптації та психологічної реабілітації, встановлення групи інвалідності, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, технічними та іншими засобами реабілітації, забезпечення житлом, надання їм освітніх послуг, соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, які звільняються з військової служби тощо.

нарада учасників АТО нарада учасників АТО нарада учасників АТО нарада учасників АТО

  Категорія:
  1. Сергій Дорошенко
    Серпень 10, 21:30 #1 Сергій Дорошенко

    Чекаємо на узгодження проект резолюції за підсумками роботи учасників наради. Дніпро. 20 Легіон. ГР
    при КЗ Обл МСЕК

    Reply to this comment

Додати коментар

Напишіть відгук