В м. Харкові 9–11 жовтня 2015 р. відбудеться Всеукраїнський семінар «Світ на кінчиках пальців»

В м. Харкові 9–11 жовтня 2015 р. відбудеться Всеукраїнський семінар «Світ на кінчиках пальців»
28 Вересня 2015
Друкувати цю новину

ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) та Громадська організація «Харківський центр реабілітації молодих осіб з інвалідністю та членів їх сімей «Право вибору» організовують Всеукраїнський семінар “Світ на кінчиках пальців” – з проблем забезпечення права дітей з важкими порушеннями зору на отримання якісної інформації в доступній для них формі», який відбудеться 9–11 жовтня 2015 р. в м. Харкові.

Захід проводиться в рамках реалізації Всеукраїнської програми НАІУ «Сприяння розвитку громадського руху жінок-осіб з інвалідністю та батьків, які виховують дітей – осіб з інвалідністю».

До участі в семінарі запрошені лідери громадських організацій осіб з інвалідністю (члени та партнери НАІУ), спеціалісти та батьки (опікуни), які опікуються дітьми та молоддю з важкими порушеннями зору.

Під час проведення заходу учасники матимуть можливість обмінятися досвідом з колегами з України, Польщі, Вірменії, ознайомляться з особливостями зображувальної діяльності незрячих людей та існуючими сучасними методами виготовлення тифлографічних посібників, матимуть змогу особисто взяти участь в майстер-класах та ворк-шопах за тематикою семінару.

  Категорія: