В Луцьку 3 грудня – Міжнародний день осіб з інвалідністю

20 Листопада 2014 Друкувати цю новину

invalid_logotypМіський голова Микола Романюк підписав розпорядження про відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю. Згідно із ним відбудеться виплата одноразової матеріальної допомоги з міського бюджету на суму 18 тис. грн одиноким та одиноко проживаючим особам з інвалідністю, які перебувають на обліку у територіальному соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Луцька, розмір пенсії яких не перевищує двох прожиткових мінімумів для осіб, що втратили працездатність, людини з інвалідністюм, які за поданням громадських організацій міста потребують одноразової грошової допомоги, ­ в розмірі 200 грн кожному.

Затверджено план заходів, які передбачають проведення в амбулаторно-поліклінічних закладах міста місячника “Зверни увагу на людину з особливими потребами”.

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Луцька для підопічних 3 грудня відбудеться перегляд художнього фільму “1+1. Нерозлучні”, 2 грудня буде лекція на тему: “Інвалід - це не клеймо”, виставка мистецьких виробів осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в терцентрі, та благодійний концерт “Від усього серця”.

2 грудня у Волинському центрі соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю відбудеться благодійний концерт “Милосердя” за участю колективів Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена.

27 листопада у бібліотеці-філії №10 відбудеться виставка “Життя коротке - мистецтво вічне”, 28 листопада в центральній бібліотеці для дорослих буде виставка творчих робіт членів громадської організації “Захист”, 28 листопада в центральній бібліотеці для дорослих організують зустріч з членами громадської організації “Захист”. 3 грудня у бібліотеці-філії №3 для дорослих відбудеться інформаційна бесіда “Коли серця теплом зігріті”.

3 грудня у Палаці культури міста Луцька відбудеться благодійний концерт “Наповніть серце добротою”.

У навчальних закладах міста протягом листопада-грудня відбудуться години спілкування, учнівські благодійні акції зі збору подарунків, м'яких іграшок, книг. У шкільних бібліотеках протягом грудня будуть організовані виставки “Душі людської доброта”.

Про це повідомили у Луцькій міській раді

УкрЗахідІнформ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.