20 грудня 2017 року. В Києві відбудеться підсумкова конференція «Підвищення соціально-економічної спроможності ВПО з інвалідністю в Україні»

by sancho | 18 Грудня 2017 09:00

20 грудня 2017 року в Києві Національна Асамблея людей з інвалідністю України проводить підсумкову конференцію на тему «Підвищення соціально-економічної спроможності ВПО з інвалідністю в Україні» реалізації в Україні Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації» (ТЕАМ).

Проект реалізовувався в Україні протягом 2016-2017 років Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» спільно з Українською асоціацією фізичної терапії та UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Був направлений на проведення професійних бізнес-тренінгів та підтримку в працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю та членів їх сімей, а також проведення таборів активної реабілітації для осіб з травмою хребта та спинного мозку в 5 областях України: Вінницька, Львівська, Донецька, Дніпропетровська, Харківська та м. Києві.

За результатами реалізації проекту 262 особи були працевлаштовані на підприємствах різних форм власності, підтримано створення та розвиток 86 фізичних осіб-підприємців (виділено близько 2 млн. грн.), 270 осіб пройшли навчання на курсах з підготовки та перепідготовки, 417 роботодавців відвідали тренінги з працевлаштування осіб з інвалідністю, 300 ВПО з інвалідністю пройшли навчання з відкриття власної справи, 159 осіб з травмою хребта та спинного мозку пройшли реабілітацію через табори активної реабілітації у Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ.

До участі в конференції запрошені учасники проекту, роботодавці, представники органів влади (всього 80 осіб).

Захід відбудеться 20.12.2017 р. в конференц-залі готелю «Верховина» за адресою: Києво-Святошинський район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 24.

Тривалість конференції  з 14.00 до 18.00. Початок реєстрації 13.00.

Додаткова інформація за тел. (044) 279-61-82 (Олена Поліщук або Вікторія Назаренко).

Прес-служба НАІУ

Source URL: https://naiu.org.ua/v-kyyevi-vidbudetsya-pidsumkova-konferentsiya-pidvyshhennya-sotsialno-ekonomichnoyi-spromozhnosti-vpo-z-invalidnistyu-v-ukrayini/