В Києві відбудеться конференція «Вибори та права людей з інвалідністю»

В Києві відбудеться конференція «Вибори та права людей з інвалідністю»
15 Березня 2016
Друкувати цю новину

В Києві відбудеться конференція «Вибори та права людей з інвалідністю»ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) спільно з Міжнародним фондом виборчих систем (International Foundation for Electoral Systems, IFES) проводять 18 березня 2016 року у м. Київ конференцію «Вибори та права людей з інвалідністю».

Відповідно до Конституції України всі люди мають однакові права та обов’язки, в т.ч. щодо участі у виборчих та політичних процесах. Стаття 29 «Участь у політичному та суспільному житті» Конвенції ООН про права людей з інвалідністю, що ратифікована Україною у 2009 році, гарантує людям з інвалідністю політичні права і можливість користуватися ними на рівні з іншими. Однак, ті громадяни, що мають важкі форми інвалідності – обмежені у своїх можливостях повноцінно брати участь у житті суспільства.

До участі у конференції запрошені народні депутати України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, представники Міністерства соціальної політики України, Центральної виборчої комісії України, представники місії Посольства США та Канади в Україні, місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), громадських організацій людей з інвалідністю та правозахисних організацій, ЗМІ.

  Категорія: