В Києві навчали управлінню персоналом

27 Липня 2018 Друкувати цю новину

Нещодавно в Києві Всеукраїнська громадська організація «Асоціація підприємців та працюючих осіб з інвалідністю України» провела семінар на тему: «Управління персоналом: мотивація, навчання та розвиток персоналу».

Участь у заході брали представники громадських об’єднань людей з інвалідністю, представники підприємств заснованих такими об’єднаннями, люди з інвалідністю, які бажають, або займаються підприємницькою діяльністю та люди, які бажають займатись вирішенням проблем людей з інвалідністю.

На семінарі були розглянуті питання сучасних методів оцінки персоналу, навчання, розвиток, наставництво. Спікер Вадим Горенко, який не тільки провів семінар на високому професійному рівні, а також надав вичерпні відповіді на запитання учасників.

На семінарі також виступив Голова секретаріату Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Андрій Забловський на тему: «Підтримка малого та середнього бізнесу: досвід Японії».

Учасники семінару отримали навички з питань управління персоналом та отримали цікаву інформацію про систему підтримки малого та середнього бізнесу в Японії.

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук