В Києві запрацював проект із працевлаштування воїнів-осіб з інвалідністю

by Наталія | 16 Березня 2015 11:23

Столичні волонтери Центру зайнятості вільних людей, розпочали реалізацію проекту із працевлаштування воїнів-осіб з інвалідністю АТО.

За словами керівника проекту Оксани Воропай, проект дає не лише працевлаштування. "Тобто це складання резюме, профорієнтація, підготовка до співбесіди", - цитує її "5 канал".

В його рамках також передбачається робота із психологом. "Необхідно налаштувати їх не просто на пошук додаткового заробітку, а щоб відкрити для себе нове життя і почати жити по-новому", - каже вона.

У центрі зазначають, що більшість бійців, які уже звернулися - виробничих професій і не можуть більше працювати за фахом.

Жінка розповідає, що вакансії для таких людей вже є і вони з'явилися раніше, ніж бажаючі працювати. "Це робота в call-центрі, розвозка з-дому до дому, компанія хотіла знайти претендента саме з ампутацією, менеджери з продажу, вчитель англійської мови тощо", - каже вона.

У волонтерів є низка вакансій, на яких можна прауювати не виходячи з дому. Серед них: комп'ютерні спеціальності. Для них достатньо пройти курси та знати англійську мову.

Українська правда

Source URL: https://naiu.org.ua/v-kyjevi-zapratsyuvav-proekt-iz-pratsevlashtuvannya-vojiniv-invalidiv/