В Краматорську триває триденний бізнес-треніг із розвитку та просування малого бізнесу “Алготитми успіху”

8 Листопада 2018 Друкувати цю новину

Понад 20 учасників бренінгу опановують секрети підприємницької діяльності, як його утримати розвинути у сучасних умовах, що нового у податковому законодавстві, тощо.
Учасників привітали кейс-менеджери проєкту Надія Поламарчук та Олена Поліщук. Директор Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідінстю "Донбас" Світлана Фоміна розповіла учасникам про можливості Центру, послуги, які надаються його слухачам та успішні практики.

Вже стало традиційним, що участь у бізнес-тренінгах із соціального підприємництва приймають представники місцевих центрів зайнятості. Так, у заході прийняла участь заступник директора Краматорського міського центру зайнятості Березнюк Інна Вікторівна. Вона ознайомила їз послугами, які можуть отримати у центрах зайнятості всі бажаючі відкрити власну справу, механізмах компенсації для осіб, які працевлаштовують ВПО, у т.ч. з інвалідністю.

Протягом 3-х днів учасники будуть отримувати як фундаментальні знання, так і обмінюватись досвідом із більш досвідченими підприємцями, учасниками проєкту, переможцями конкурсу міні-грантів.

Захід організовує Громадська спілка «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» в рамках реалізації в Україні Міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.