В Києві відбувся Навчальний семінар-тренінг “Факультативний протокол до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю – механізм захисту прав людей з інвалідністю”

В Києві відбувся Навчальний семінар-тренінг “Факультативний протокол до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю – механізм захисту прав людей з інвалідністю”
2 Жовтня 2013
Друкувати цю новину

Навчальний семінар-тренінг

22-24 вересня 2013 р. в м. Києві в рамках реалізації Всеукраїнської програми “Школа соціально-політичного лідерства для керівників та спеціалістів громадських організацій осіб з інвалідністю – членів НАІУ” відбувся навчальний семінар-тренінг “Факультативний протокол до Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю – механізм захисту прав людей з інвалідністю”.

Організатором заходу була ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України».

Головною метою проведення заходу було підвищення рівня знань лідерів громадських організацій, правозахисників щодо забезпечення прав людей з інвалідністю в Україні, існуючих національних та міжнародних механізмів захисту прав людей, стандартів Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю та механізмів застосування Факультативного протоколу у відстоюванні прав.

Для підвищення ефективності засвоєння матеріалу, під час заходу проводилось практичне відпрацювання у рольових групах конкретних справ, які розглядалися Європейським судом: позивач, держава та Європейський суд. Також учасники заходу отримали практичні поради щодо процедури подання скарг про порушення прав людей з інвалідністю, дізналися про порядок проведення розслідування в разі грубих або систематичних порушень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.

  Категорія: