В Івано-Франківську відбулось засідання «круглого столу» щодо реалізації соціальних програм захисту прав осіб з інвалідністю

14 Березня 2013 Друкувати цю новину

12 березня відбулося засідання «круглого столу» з метою налагодження співпраці центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з громадськими організаціями щодо реалізації соціальних програм захисту прав осіб з інвалідністю. Організатори заходу – обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та жіночий комітет Івано-Франківської громадської обласної асоціації осіб з інвалідністю «Союз організації осіб з інвалідністю України».

Учасниками «круглого столу» були представники районних жіночих комітетів, Молодіжної адміністрації ОДА, благодійних фондів: «Карітас» Івано-Франківської УГКЦ, «Благовест», директори центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними можливостями «Дивосвіт» та «Довір’я», священнослужитель та ін.

Учасники засідання презентували досвід та результати роботи у 2012 році, обговорили шляхи співпраці із центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у тому числі питання об’єднання ініціативних зацікавлених осіб та створення ними районних громадських організацій, проаналізували форми та методи роботи щодо подолання ізольованості людей з обмеженими фізичними можливостями.

Бріз

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.