В Івано-Франківську у грудні відзначать День людей з інвалідністю

30 Листопада 2016 Друкувати цю новину

В Івано-Франківську у грудні відзначать День людей з інвалідністюРуслан Зелик на оперативній нараді в міського голови доповів про стан соціального захисту населення, зокрема, про мешканців міста з інвалідністю.

"Нема в нас осіб з інвалідністю, є люди з інвалідністю", — наголосив заступник директора департаменту соціальної політики міськвиконкому Руслан Зелик.

3 грудня Івано-Франківськ відзначатиме Міжнародний День людей з інвалідністю, який 1982 р. започаткувала Генеральна асамблея ООН. Буде проведено більше 22 заходів у період із 3 до 20 грудня.

До слова, в місті наразі живе 12970 осіб з інвалідністю (практично кожен десятий мешканець). З них є 368 людей на візочках, 687 осіб з інвалідністю війни (зокрема, 48 осіб з інвалідністю АТО,) 293 осіб з інвалідністю аварії на ЧАЕС, 81 дітей-осіб з інвалідністю, 350 людей із вадами зору, з яких 192 практично нічого не бачть і мають першу групу інвалідності за зором, та 630 за слухом.

Наразі в місті вже відкрили кілька пандусів для в'зду на візках, міський туалет переоснащено, втім, нема жодного банкомату, як наголосив Руслан Марцінків, і загалом "ми відстали років так на 50".

0342.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.