В Індії студенти-інженери розробили самокерований інвалідний візок

13 Липня 2018 Друкувати цю новину

В Індії студенти-інженери розробили самокерований інвалідний візок

В індійському штаті Тамілнад троє студентів університету Амріта Вішва Від’япітхам під керівництвом свого професора зконструювали інвалідний візок з функцією автопілота.

Останні чотири роки студенти працювали над створенням самохідного інвалідного візка, який може сміливо доправити користувача з однієї точки в іншу, уникаючи перешкод на шляху, за допомогою навігації, повідомляє Gadgets now.

Винахід, який називається Self-E, використовує Робототехнічну Операційну Систему (РОС) для автономної навігації. Він створює карту навколишнього середовища разом зі статичними та динамічними перешкодами за допомогою лазерного датчика і відображає її на смартфоні. Користувач може торкнутися будь-якої точки на згенерованій карті, і візок автоматично рушить до цього місця без його втручання.

На відміну від імпортних самохідних інвалідних візків, котрі є досить дорогими, прототип молодих винахідників є відносно дешевим. Він дозволить пацієнтам легко транспортуватися з одного місця до іншого в лікарні, аеропорту або будинку. Якщо користувачі зможуть керувати смартфоном, вони звільняться від постійного використання традиційного джойстика.

"За допомогою простого натискання на карту, що відображається на екрані телефону, власники можуть отримати повний контроль над інвалідним візком без жодної допомоги.

З іншого боку, якщо у деяких пацієнтів виникнуть проблеми з використанням смартфона, друзі, члени сім'ї або помічники зможуть скористатися додатком для Android, щоб перевезти їх без необхідності фізичного впливу на інвалідний візок", - додав студент Чінта Раві Теджа.

Укрінформ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук