В Дніпрі обговорюватимуть впровадження раннього втручання в місті та області

21 Березня 2018
Друкувати цю новину

22 березня в м. Дніпро відбудеться прес – конференція на тему «Започаткування послуги раннього втручання у Дніпрі та Дніпропетровському регіоні» в рамках проєкту «Формування послуги РВ в м. Дніпро та Дніпровському регіоні шляхом діалогу між батьками, фахівцями, владою», що впроваджується за фінансування ЄС в межах та як невід’ємна частина спільного Проєкту HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

Прес-конференція проходитиме в Прес - центрі "Інформатор"за адресою: вул. Вознесенська б.14 (початок о 14:00).

Батьки дітей з особливостями розвитку та інвалідністю, що приєдналися до Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні» виступають ініціаторами та організаторами круглого столу «Міжвідомча співпраця - умова успішного започаткування послуги РВ у м. Дніпро та Дніпропетровському регіоні», який також відбудеться 22 березня у м. Дніпро. особливостями розвитку та інвалідністю. Програму заходу завантажити.

Прийняти участь в обговоренні питання важливості впровадження системи раннього втручання для дітей від 0 до 4 років та заходи, що вже здійснюється в місті Дніпро та області задля запровадження цієї системи, досягнення, успіхи та питання, що все ще потребують вирішення задля успіху впровадження РВ в регіоні запрошені представники Департаментів охорони здоров’я, соціального захисту, представники місцевої влади, спеціалісти, представники НУО та батьки.

За додатковою інформацією та з приводу реєстрації для участі в заходах звертатися до директора громадської організації «Ангел дитинства» Наталії Алєксєєвої (098) 094-90-18.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар