В Чернігові відкривається інклюзивний креативний хаб

by Наталія | 16 Липня 2020 14:36

Проект «Креативний хаб «Зачарована Десна» діє на базі громадської організації «Голос батьків» за підтримки Українського культурного фонду. Його мета – допомогти в реалізації культурних потреб молоді та людей з інвалідністю старшого віку.

Голова правління ГО «Голос батьків» Ольга Дей розкаже про заходи, що відбудуться в рамках проекту. Це серія майстер-класів з вокалу (в тому числі за методом Карла Орфа), живопису, ліплення з глини, театрального мистецтва, підводної хореографії.

Творчі люди з інвалідністю відвідають екскурсії на байдарках і проведуть творчий фестиваль у форматі резиденцій на природі. Вони підготують декілька концертів і виставок-ярмарок своїх декоративних виробів і картин.

За словами виконавчої директорки ГО «Голос батьків» Любові Карасьової, проект ставить перед собою такі завдання:

Детальніше про унікальність хабу «Зачарована Десна» розкаже координатор цього проекту Сергій Усович. Він переконаний, що ініціатива посприяє творчій реалізації митців з інвалідністю та дасть поштовх розвитку культурних і туристичних ініціатив. Проект прагне залучити людей з інвалідністю різних нозологій і фізичних можливостей віком від 14 до 60 років. Креативний хаб у Чернігові вже запрацював! Тож хто готовий долучитися, телефонуйте безпосередньо в ГО «Голос батьків»!

Джерело

Source URL: https://naiu.org.ua/v-chernigovi-vidkryvayetsya-inklyuzyvnyj-kreatyvnyj-hab/