В Чернігові відкривається інклюзивний креативний хаб

16 Липня 2020 Друкувати цю новину

Проект «Креативний хаб «Зачарована Десна» діє на базі громадської організації «Голос батьків» за підтримки Українського культурного фонду. Його мета – допомогти в реалізації культурних потреб молоді та людей з інвалідністю старшого віку.

Голова правління ГО «Голос батьків» Ольга Дей розкаже про заходи, що відбудуться в рамках проекту. Це серія майстер-класів з вокалу (в тому числі за методом Карла Орфа), живопису, ліплення з глини, театрального мистецтва, підводної хореографії.

Творчі люди з інвалідністю відвідають екскурсії на байдарках і проведуть творчий фестиваль у форматі резиденцій на природі. Вони підготують декілька концертів і виставок-ярмарок своїх декоративних виробів і картин.

За словами виконавчої директорки ГО «Голос батьків» Любові Карасьової, проект ставить перед собою такі завдання:

  • безбар’єрний доступ людей з різною інвалідністю до культурного середовища;
  • новий рівень знань та досвід для розвитку творчого потенціалу;
  • згуртувати творчі особистості для створення унікального продукту;
  • популяризувати процес інклюзії в суспільстві.

Детальніше про унікальність хабу «Зачарована Десна» розкаже координатор цього проекту Сергій Усович. Він переконаний, що ініціатива посприяє творчій реалізації митців з інвалідністю та дасть поштовх розвитку культурних і туристичних ініціатив. Проект прагне залучити людей з інвалідністю різних нозологій і фізичних можливостей віком від 14 до 60 років. Креативний хаб у Чернігові вже запрацював! Тож хто готовий долучитися, телефонуйте безпосередньо в ГО «Голос батьків»!

Джерело

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.