Ужгородські інваліди, що судяться з коньячним заводом, поскаржаться в ООН на відсутність пандусів у суді

29 Жовтня 2013 Друкувати цю новину

Ужгородські інваліди, що судяться з коньячним заводом, поскаржаться в ООН на відсутність пандусів у судіВ Ужгородському міськрайонному суді розглядається справа за позовом засновників ОП "Ужгородський коньячний завод" про визнання та підтвердження факту належності до засновників юридичної особи.

Ужгородські інваліди, що судяться з коньячним заводом, поскаржаться в ООН на відсутність пандусів у суді

Підставою позовних позовних вимог є відсутність даних відомостей в Єдиному державному реєстрі та зникнення з архівного відділу Ужгородської РДА відомостей про поіменний перелік засновників.

Керівник підприємства В.Гісем не дивлячись на те, що підприємство приаватизоване колективом орендарів, в судовому засіданні не визнає нікого із позивачів засновниками, окрім себе.

Троє із позивачів є людини з інвалідністюми. Одна із позивачок - інвалід з порушенням функцій опорно-рухового апарату та пересувається виключно на милицях. Позивачі неодноразово звертались до судді В.Бедьо з клопотанням проводити судові засідання на першому поверсі, оскільки декотрі з них не в силі піднятися на четвертий поверх зали судових засідань. По даній справі вже проведено два судових засідання, але декотрі інваліди так і не змогли реалізувати своє законне право бути присутніми у залі судових засідань, що є грубим порушення Конвенції про права осіб з інвалідністю.

Позивачі, які є людини з інвалідністюми, наголошують, що не можуть реалізувати своє право брати участь у судових засіданнях Ужгородського міськрайонного суду, який навіть не обладнаний спеціальними засобами та пандусами для безперешкодного пересування осіб з інвалідністю до зали судових засідань. І повідомляють, що, враховуючи те, що в Ужгородському міськрайонному суді грубо та цинічно порушуються права осіб з інвалідністю у безперешкодному доступі до правосуддя, з цього приводу позивачами буде направлено звернення до Комітету по правах осіб з інвалідністю при ООН.

Закарпаття онлайн

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.